Ostatnio ukończone

"Poprawa bezpieczeństwa na drogach publicznych poprzez wybudowanie dróg rowerowych"
Budowa drogi rowerowej Toruń
-Łubianka
-Wybcz
-Unisław”dł. 22,5 km
Czytaj całość...
O firmie

 


biuro.jpg 
 
Firmę załozylismy w styczniu 2007r., mając za sobą bogate doświadczenie przede wszystkim w rozwiązywaniu problemów związanych z ruchem pojazdów, pieszych i rowerzystów tak w skali makro, czyli w planowaniu układów komunikacyjnych (Studium Uwarunkowań, Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego) jak równiez przy przebudowie skrzyżowań, wlotów czy wreszcie szczegóły - place manewrowe, zjazdy, parkingi. Mamy duże doświadczenie z akomodacyjnym sterowaniem ruchem. Zawsze pasjonowaliśmy się drogownictwem w zakresie optymalizacji bezpieczeństwa i płynności ruchu. Interesowały nas konkretne rozwiązania prowadzące do poprawy już istniejących skrzyżowań jak równiez tworzenie nowych.
Aby osiągnąć ten cel, postanowiliśmy działać niemal w całym zakresie branży drogowej, skupiając się jednak na najważniejszym, a mianowicie na pracach projektowych przede wszystkim w dużych miastach, ponieważ tam występują największe problemy komunikacyjne. 
Aby móc dobrze projektować, niezbędna jest praca w całym procesie budowlanym, dlatego równiez wykonujemy zadania z zakresu nadzorowania robót drogowych w tym również pełnienie roli inżyniera kontraktu jak i kierowanie robotami drogowymi. 
W swojej działalności chcemy przede wszystkim wykazać się merytoryczną wiedzą, fachowością a przede wszystkim jakością wykonywanych prac.
W ciagu roku udało nam się stworzyć bardzo dobry, zgrany zespół osób doskonale przygotowanych merytorycznie, z którymi pracujemy wspólnie w naszym biurze.

                                                   zapraszamy do współpracy

                                                 Piotr Tomczak  Mariusz Andler